Jen aby se neřeklo ..

21. května 2012 v 21:13 | Monnye |  všechno co mám na srdci

Všechno nejlepší k svátku všem mým jmenovkyním :-)

Zdáreček,
Píšu jen tak na rychlo. Musim do sprchy, pak chci kouknout na super drbnu a jít spát. Jsem hrozně unavená. Ve škole dnes jen flákačka. Zítra taktéž. Díky maturitám. Aspoň, že tak. :-)) Zítra se mi ZASE nechce na tělocvik. Náš učitel je hňup. Nadává nám a máte pak akorát zkaženej den. Tak uvidíme jak to bude.
Co se týče počasí, jsem HAPPY. Takhle se mi to líbí. Už jen aby byli prázdniny. Jo a aby se mi známky opravily .. PLEASE :-( Nedávám to! A už nemám moc času to opravit. Držte mi palce
Outras FrenquênciasJewelry 2

Dneska jsem na to zase narazila na fejsbuku .. je to pravda :-)

DÍVKY SI MUSÍ UVĚDOMIT...

že je nám jedno, když mluvíte s ostatními kluky. Také je nám jedno, pokud se přátelíte s ostatními kluky. Ale když sedíte vedle nás, a nějaký náhodný chlápek vejde do místnosti a vy vyskočite a popadnete ho, aniž by ste nás představily, jo, to nás naštve. Nepomáhá ani když budete sedět a mluvit s ním deset minut a nebrat na vědomí skutečnost že jsme pořád tam.
více v celém článku ..

Je nám jedno, pokud ti někdo volá > NEBO PÍŠE< ale ve 2 ráno nás to opravdu "trochu" znepokojí. Nic není tak důležité ve 2 hod. Aby to nepočkalo do rána.

Také, když vám říkáme, že jste hezké / krásné / nádherné / roztomilé / úžasné, tak to myslíme zatraceně vážně. Neříkejte nám, že se mýlíme. Jinak to přestaneme říkat úplně. Nejvíc sexy věc, na dívce, je sebedůvěra. Jo, můžete mě citovat.

Nezlobte se, když vám otevřeme dveře. Využijte náladu v jaké jsme. Nechte nás platit za vás! Neciťte se kvůli tomu "zle". Děláme to rádi. A očekává se to. Úsmějte se a řekněte: "Děkuji."

Polibte nás, když se nikdo nedívá. Pokud nás políbíte, když víte, že se někdo dívá, budeme ohromeni ještě více.

Nemusíte se pro nás speciálně oblékat. Pokud s námi půjdete ven, nemusíte mít pocit, že je třeba obléknout nejkratší sukni kterou máte, nebo na sebe dát všechny druhy make-upu které vlastníte. Máme vás rádi pro to kdo jste a ne jaké jste. Upřímně si myslím, že dívka vypadá hezčí, když má na sobě věci na spaní. Nebo moje tričko a boxerky.

Taky neberte vážně vše, co říkáme (s vyjímkou tohoto příspěvku). Sarkasmus je krásná věc. Najděte tu krásu v něm. Nerozzlobte se snadno.

Přestaňte používat časopisy / media jako vaši bibli. Nemluvte o tom, jak sexy je Chris Brown, Brad Pitt nebo Jesse McCartney alespoň ne před námi. Je to nudné, a nás to nezajímá. Máte na to své kamarádky.

Holky, a tohle zdůrazňuji: Pokud se k vám chlap nechová správně, nečekejte až se změní. Kopněte ho do zadnice a najděte si někdo, kdo s vámi bude jednat s respektem. Někdo, kdo bude ctít vaše mravy. Někdo, kdo vás rozesměje i když na tom budete nejhůř. Někdo, kdo se o vás bude starat, i když uděláte chybu. Někdo, kdo vás bude milovat, bez ohledu na to, co jste jim udělaly. Někdo, kdo se zastaví, v tom co dělá, pohlédne do vašich oči a řekne "Miluji tě" a myslí vážně. :))
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 M. M. | Web | 22. května 2012 v 14:40 | Reagovat

dodatečně všechno nejlepší :-* na blog jsem se včera neodstala..
ten článek dole je pravdivej a hezkej moc :) :) mě když přítel řekne jestli něco chci, tak si vždycky něco vyberu :D :D

2 FakeGossip FakeGossip | Web | 22. května 2012 v 18:02 | Reagovat

Ten článek. True.True.! Myslím, že by si to měla přečíst každá holka.

3 Bonitka Bonitka | Web | 22. května 2012 v 20:56 | Reagovat

Ouč, dodatečně všechno nejlepší :D
Pozdě, já vím :D

4 *Ej* *Ej* | Web | 22. května 2012 v 21:35 | Reagovat

Ten článek pravda! :) Já potřebuju i plavky i to tělo ale o tom těle pochybuju :D no a o tom učení mi nemluv :D

5 SweetBí SweetBí | Web | 22. května 2012 v 21:42 | Reagovat

taky dodatečně vše nej :)*.. a k tomu textu: ano ano tohle všechno je moc krásné, ale buďme realisté, kolik opravdu takových kluků je?! že "najděte" ano to se řekne vážně lehce, ale opravdu na to už nemám síly, už tolikrát jsem se spálila a teď naposledy snad nejvíc, jak kdy jindy..  s klukama je to těžké, nevidíme jim do hlavy, i když si myslíme, že to "výjde", opak může být pravdou! :/ jak má člověk dál hledat, když se už tolikrát spálil?! jak se má člověk znovu zamilovat, když se naposled zamiloval, dal někomu srdce a ten druhý si s ním hrál, chlácholil ho, choval se k němu pěkně a během pár měsíců ho totálně, ale totálně zničil! všechny určitě známe ten úsměv, když vám napsal, ten smích, když napsal nebo řekl sebe menší pytlovinu.. rozesmál vás, usínaly jste, jedly, vstávaly, sprchovaly se s myšlenkou jen na něj.. čtete si citáty na FB a nenapadne vás nikdo jiný než ten jediný, který vás tak strašně zklamal a roztrhal vám srdce na kusy.. nejhorší na tom je, že se nic dělat už nedá.. jsou to kluci, buď se s tím smíříme nebo se budeme trápit ještě hodně dlouhou dobu potom.. samozřejmě pokaždé to takhle není, ale nevěřím na to, že každý je jiný.. je to jen podle toho, jestli se nudí, má čas nebo prostě jen chce být "obdivován".. toť je můj názor a kousek mě..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama