Květen 2012

nevím co napsat za nadpis ... haaaha

31. května 2012 v 16:13 | Monnye |  všechno co mám na srdci
Nazdáreček. :)
Psala jsem, že budu psát. Nepíšu .. Já vim. Mám pro to vysvětlení. Konec školního roku se blíží a já mám furt předměty mezi 4-5 tak se musím snažit aby to byla ta 4 a já neprolítla. Držte mi palce ..
Napsat jsem chtěla tolikrát, ale mám málo času i tak. A po tom učení se mi vůbec nechce. :D
U mě se nic zvláštního neděje, takže jste ani o nic nepřišli. Jen se už nemůžu dočkat soboty! :D Já vim, že když se na to budu těšit něco se posere, ale to je jedno :D Máme u nás zase táborák. :D To bude srandičkááááá :D
Co plánujete vy na víkend? Co škola? Máte už známky v pohodě a teď už se jen flákáte? Nebo jste tak hloupí jak já, že to teď musíte vše zpravovat? :))
carelesscareless

Dobré odpoledne ...

26. května 2012 v 16:44 | Monnye |  všechno co mám na srdci
Včera jsem se neozvala, protože nebyl nějak čas. A hlavně ani chuť psát. Ikdyž jsem říkala, že budu psát každý den .. Včera večer jsem byla venku s Pájinkou a pak jsme šli pařit na diskotéku. Parádní odreagováníčko po náročném pátku!!
Dneska máme rodinnou oslavu ,, M+M+F" = Monča, Míša, Filip - Já, bráchova přítelkyně a brácha. Ja s bráškou slavíme svátky a Michalka narozeniny. :-) Každou chvílí příjdou příbuzní, takže teďka děláme s mamkou různé chlebíčky a tak. Našla jsem si chvíli času a tak jsem vám šla rychle napsaat. :-)))
No užijte si sobotu. :-*
C'est La Vie.Best Quotes (Nini)
s láskou vaše Monnye. ♥

random photos ..

23. května 2012 v 18:44 | Monnye |  photos
Nazdárek,

Nic se neděje, nebudu vás nudit mýma nudnýma kecama, proto přidávám pár fotek. :-))

Fotky z poutě. Z ohňostroje. Focený je to v noci a mobilem, proto ta špatná kvalita. :-) Letošní letohradská pouť mě moc nenadchla. Když už jsme u toho. Byl tam někdo z vás? O tom docela pochybuji, ale co kdyby náhodou. :D

Changes ..

22. května 2012 v 22:18 | Monnye |  všechno co mám na srdci
Ahoj všichni,

Dnešní článek, jak již z nadpisu vyplývá, je o změnách. Změnách jak na blogu, tak v mém osobním životě. Začneme blogem. Z mého osobního života jen stručně shrnutí. :-)

Snažit se psát denně, nebo aspoň obden. Není to má povinnost, já vím. Ale nechci blog zanedbávat. Já vím, že to bude v tejdu dost těžké. Ale pokusím se! Pokud vám tedy nebudou vadit jen články z mého obyčejného života?
Vymyslet konečně nějakej normální design! :-) To až bude čas.
• Přidat nějaké nové zajímavé rubriky/rubriku.
Zatím jsem napsala asi vše ...
golden daysFacebook
s láskou vaše Monnye. ♥

Jen aby se neřeklo ..

21. května 2012 v 21:13 | Monnye |  všechno co mám na srdci

Všechno nejlepší k svátku všem mým jmenovkyním :-)

Zdáreček,
Píšu jen tak na rychlo. Musim do sprchy, pak chci kouknout na super drbnu a jít spát. Jsem hrozně unavená. Ve škole dnes jen flákačka. Zítra taktéž. Díky maturitám. Aspoň, že tak. :-)) Zítra se mi ZASE nechce na tělocvik. Náš učitel je hňup. Nadává nám a máte pak akorát zkaženej den. Tak uvidíme jak to bude.
Co se týče počasí, jsem HAPPY. Takhle se mi to líbí. Už jen aby byli prázdniny. Jo a aby se mi známky opravily .. PLEASE :-( Nedávám to! A už nemám moc času to opravit. Držte mi palce
Outras FrenquênciasJewelry 2

Dneska jsem na to zase narazila na fejsbuku .. je to pravda :-)

DÍVKY SI MUSÍ UVĚDOMIT...

že je nám jedno, když mluvíte s ostatními kluky. Také je nám jedno, pokud se přátelíte s ostatními kluky. Ale když sedíte vedle nás, a nějaký náhodný chlápek vejde do místnosti a vy vyskočite a popadnete ho, aniž by ste nás představily, jo, to nás naštve. Nepomáhá ani když budete sedět a mluvit s ním deset minut a nebrat na vědomí skutečnost že jsme pořád tam.
více v celém článku ..

Být či nebýt ...

20. května 2012 v 11:21 | Monnye |  všechno co mám na srdci

Menší ,,pauza"

Nazdáreček,
Naposledy jsem psala v pondělí. Chtěla jsem napsat dříve, ale nevěděla jsem co a vůbec se mi do toho nechtělo. Nevím co s designem. Nic mě nenapadá a žádnej složitej nechci .. ACHJO.
(100+) TumblrLe Rhiye :*
V pátek a včera jsem byla kouknout v Letohradě na Kopečkovej pouti. V pátek jsme tam byli jen na skok. A včera jsme tam byli déle. Nějak mě ta pouť celkově zklamala. Myslela jsem, že mě to tam bude bavit víc. Ale včera to bylo tak všechno se vším a prostě jsem měla blbou náladu. Ale za to v pátek jsme si to s Pájinkou pořádně užili. Dlouho jsem se takhle neopila, možná se za to i docela stydím. :D Ale nepoblinkala jsem, kocovina ráno také ne, tak cajk. :)

Důvěra je jako velmi jemná květinka – dlouho jí trvá než rozkvete a snadno se zašlápne.

14. května 2012 v 19:16 | Monnye |  všechno co mám na srdci

I'm tired ..

Čauvec,
Je teprve pondělí a ja jsem uplně vyšťavená. Nejradši bych to všechno zabalila a šla spát! :D Nemůžu. Měla bych se učit dějepis a angličtinu. Ještě jsem se ani na jedno nepodívala. Neumim se učit, řekněte mi někdo jak na to, abych se učila! :D
Ve škole dneska pohodička. Zítra už to asi taková pohodička nebude. No, uvidíme .. Musím přežít tenhle týden, pak si užít víkend a pak jsou zas maturiry, tak budou různý suplování atd. Tak to snad nebude tak hroznej tejden .. :D
Tumblr(1) anneaux de pomme
Chtěla jsem vám vyfotit to co jsem si včera pořídila, ale nevím jestli o to máte zájem. Máte?
s láskou vaše Monnye. ♥

Nikdy nemůže být tak hrozně, aby nemohlo být ještě hůř.

13. května 2012 v 21:32 | Monnye |  všechno co mám na srdci

FUCK! tomorrow is monday!

Zdravíčko O:)
Tak víkend jsem si zase užila. Nestěžuji si. Teď tenhle týden si musím šetřit na víkend. v Letohradě je Kopečková pouť a to se bude zase chlastáát :D Tak musej bejt penízky. :D Mimochodem, jedete tam někdo?? :O
Lace Drawstring Circle Top on LoLoBuhit the lights
Dneska jsme byli s mamkou nakupovat. Jelikož mám příští pondělí svátek, tak jsem si kupovala něco k svátku. Konečně jsem si koupila plavky :D Už můžeme jet na dovolenou. :D Možná nakonec poletíme do Řecka, už možná v červnu. Vůbec nevim ještě. :D Ale buď Chorvatsko nebo Řecko. :-))
s láskou vaše Monnye. ♥

Čím míň toho vím, tím víc se učím. Čím víc se učím, tím víc toho vím. Čím víc toho vím, tím víc toho zapomenu. Čím víc toho zapomenu, tím míň toho vím. Tak proč se vlastně učím?

12. května 2012 v 13:10 | Monnye |  všechno co mám na srdci

víkend, konečně !

Čauvec ..
Blogu jsem se přes týden co jsem byla ve škole moc nevěnovala. Bohužel, to tak bude furt. Přes týden tu nebude tak velká aktivita jako třeba přes víkend. Jelikož škola je pro mě veliká zátěž. A když konečně přijedu ze školy, většinou nemám náladu psát. Ale pokusím se psát co nejvíce. :-) Takže to jen tak na ujasněnou ...
Girls love chocolate...☁ mars dust
Včera jsme byli zase pařit. Nejdříve jsme byli venku, protože bylo pěkně a pak jsme šli na diskotéku. Chvílema mi bylo fakt dost špatně. :D Měla jsem docela dost .. Ale jinak jsem si to užila. :-)) Dneska slavíme bráchovu 24ku. Takže budu doma. Možná pak jen s mou sestřeničkou Anetkou, někam půjdem .. To je zatím ve hvězdách, uvidíme.
Co vy jste dělali včera? Jaký máte plány na dnešek? :-))
s láskou vaše Monnye. ♥

some pictures ..

9. května 2012 v 18:57 | Monnye |  photos

Pictures . .

Nazdáreček,
Dneska nemám náladu něco sepisovat apod. Takže abych vás neodbyla, přidávám jen pár obrázků. :)) Jediný s čím se musím pochlubit (pro mě je to velký úspěch) dostala jsem 3 z dějepisu! Moje první trojkaa. Takže teďka ještě jednu a nepokazit si to! To dáš to dáš ..

392419_236565539784332_132837076823846_438486_1701239478_n_large
305518_377094038980178_243036479052602_1201226_1018377924_n_large
s láskou vaše Monnye. ♥